Przyjaźń. Wartości. Możliwości

Nutka to niepubliczne przedszkole, którego ideę tworzyliśmy od podstaw. Obecnie ma ono trzy oddziały: w Starej Iwicznej, Nowej Iwicznej i Piasecznie. Codziennie staramy się, aby w naszych przedszkolach dzieci czuły się jak w drugim domu, były bezpieczne, traktowane z szacunkiem i miały poczucie dobrej opieki. Dlaczego jest to ważne? Dobre samopoczucie dzieci sprzyja nauce, dlatego najważniejsze jest dla nas, aby dzieci lubiły nasze przedszkole i przychodziły do niego z radością.

Wyjątkowe miejsce dla Twojego dziecka

Doświadczona kadra

W przedszkolu Nutka zatrudniamy nauczycieli z dyplomami uczelni wyższych o specjalnościach wychowanie przedszkolne i wczesnoszkolne. Na stałe zatrudniamy również nauczycieli: muzyki, plastyki oraz języka angielskiego

Interesujące zajęcia

Rozwój dzieci jest dla nas priorytetem. Przez nasze działania wspieramy ich muzykalność, zdolności językowe, taneczne, ruchowe, plastyczne. Każdy maluch znajdzie u nas aktywność, w której czuje się dobrze.

Smaczne posiłki

Kuchnia to serce przedszkola Nutka. Stawiamy na to, aby posiłki były smaczne, różnorodne oraz zdrowe. Wszystkie potrawy przygotowujemy na miejscu.

Ciekawe imprezy

Mamy najbogatszy program edukacyjno-rozrywkowy spośród okolicznych przedszkoli. Średnio organizujemy 80 do 90 imprez w roku przedszkolnym.

Zdrowie i bezpieczeństwo

Bezpieczne dziecko to dziecko szczęśliwe, wesołe i ufne. W przedszkolu Nutka bezpieczeństwo to priorytet i tego uczymy też dzieci

Atrakcyjne czesne

Możemy z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że czesne w naszym przedszkolu jest atrakcyjne, jeśli chodzi o liczbę zajęć oraz imprez. Całkowity koszt czesnego wraz z wyżywieniem wynosi 890 zł